Hétvégi Elevenparkos

Várjuk jelentkezésed bármely Elevenparkunkba, ha tudsz minimum 6 hétvégi napot dolgozni, van kedved szülinapi csoportokat kiszolgálni, animátorként a vendégekkel foglalkozni, és a konyhán segíteni a többieknek a kiszolgálásban. Ideális esetben 11. vagy a 13. kerületben laksz (lényeges, hogy kb 30 perc alatt beérj dolgozni), 25 év körüli az életkorod, gyorséttermi vagy hasonló munkatapasztalatod van, megbízható és kedves személyiség vagy.

Amit nyújtunk: barátságos munkahely, fiatal kollégák, előrelépési lehetőség, piachoz mért fizetés, hosszútávú munka

Várjuk képes önéletrajzodat a csorba.zsuzsi@elevenpark.hu email címre "elevenparkos" megjegyzéssel.

Sportanimátor

Szeptemberben nyíló Cyberjump Trambulin Parkunkba keresünk sportanimátorokat.

Jelentkezz hozzánk, ha sportolói háttérrel rendelkezel, 20-35 éves vagy, kedves, barátságos vendégcentrikus beállítottsággal rendelkezel, határozott fellépésű vagy, aktív idegennyelv tudásod van, jó az állóképességed, és ideális esetben gumiasztalos ugrálón való atlétikai tapasztalattal rendelkezel.

Feladataid lesznek: vendégek koordinálása, szabályok betartatása, ha pedig tudsz, akkor speciális trambulin ugrások/slackline gyakorlatok bemutatása

Amit nyújtunk: rugalmas munkaidő, barátságos munkahely, fiatal kollégák, hosszútávú munkalehetőség, versenyképes fizetés :)

Várjuk képes önéletrajzodat a kovacs.reka(at)elevenpark.hu email címre "sportanimátor" hivatkozással :)

Büfés kiszolgáló

Keresünk Elevenparkunkba és szeptemberben nyíló Cyberjump Trambulin Parkunkba büfében dolgozni kívánó kiszolgálókat.

Amilyen legyél: 20-40 éves, önállóan tudj dolgozni, ne dohányozz,
legyen egészségügyi kiskönyved, ápolt külsőd és kedves modorod miatt illeszkedj a fiatal csapatunkhoz, szorgalmas, fegyelmezett munkamorálod miatt hosszú távon számíthassunk rád.

Feladataid lesznek: ételek készítése, vendégek kiszolgálása.

Amit nyújtunk: hosszútávú munkalehetőség, barátságos munkahely, fiatal kollégák, versenyképes fizetés

Várjuk képes önéletrajzodat a csorba.zsuzsi@elevenpark.hu email címre "büfés" hivatkozással :)

Játékkezelő/animátor

Szeretnél barátságos, fiatal környezetben dolgozni, jó fizetésért, hosszú távon? Kedves, barátságos, mosolygós, szorgalmas huszonéves vagy? Akkor nálunk a helyed! :)

Jelentkezz képes önéletrajzoddal a csorba.zsuzsi(at)elevenpark.hu email címen "animátor" megjegyzéssel!

Feladataid: segíteni a vendégeket (családok) az adott játékelem helyes használatában (mászófal, kalandpálya, kisautók, bungy trambulin)

Laserpark játékmester

Új munkatársat keresünk Laserparkunkba! Ha van kedved a Laserparkban dolgozni, értesz a lasertag játékhoz, esetleg dolgoztál már önállóan hasonló helyen, és dolgoznál egy fiatal jófej csapatban jó fizetésért, megbízható, szorgalmas vagy, és hosszú távon dolgoznál, várjuk fényképes önéletrajzodat a mail@laserpark.hu email címre!

elevenpark pizsama-party JátszóParty laserpark budapest move your team kids klub - együtt értetek teo berki

Partnereink:

rauch PIATNIK t-com dm ikea picurradio burger king sixt gyereksziget Metro Gyermekmentő SOS Gyermekfalu